Seaded

Kauplus Õmblusmasinate abi

müük | hooldus | remont | konsultatsioon

Asud siin: Avaleht » Meist
Teisipäev, 23 Jul 2024
MEIST

Kui otsite endale meelepärast ja Teile sobiva hinnaga õmblusmasinat, võite olla kindel, et kaupluses Õmblusmasinate Abi on see olemas.

Tallinnas, Tehnika 24, on avatud õmblusmasinate müügi, hoolduse ja remondiga tegelev kauplus, kus müügil nii uued kui ka kasutatud reaalse garantiiga koduõmblusmasinad ja overlokid.

Meie 25 - aastased kogemused õmblusmasinate MÜÜGI, REMONDI JA HOOLDUSE alal on tõestanud, et kasutatud, hooldatud, garantiiga täismetallmasin on alati parem kui uus ja odav plastmassmasin.

Asjatundjad soovitavad õmblusmasina osta ALATI õmblusmasinate kauplusest.

Meie poes oskavad spetsialistid anda suurepärast nõu ja aitavad leida just Teie ootustele vastav masin mitmekümnete erinevate mudelite seast.

Ka on spetsialiseerunud kauplusest ostes alati võimalik saada adekvaatset konultatsiooni ja nõuandeid masina käsitlemise kohta.

Aastal 2014 on paljudel toodetel õmblusmasina välimus, kuid õmblusmasinaks neid siiski nimetada ei ole päris korrektne. Kahjuks!

Jah, armsad sõbrad, nii see on.

Kliendi seisukohalt oleks kõige mõistlikum usaldada proffe, nende kogemust ja hilisemaks võtmeküsimuseks kujunevat muret - kuhu viin oma toote remonti ja kas nendele ka varuosi on ning kas minu toode on üldse remonditav.

Ostes õmblusmasina meie kauplusest, saate alati olla kindlad, et ostetud masin ei jää ka peale garantii aja lõppu hooldamata, juhul kui selleks peaks tekkima vajadus - kauplusel on olemas varuosade baas meilt ostetud masinatele.

Aastal 2012 tunnustas EVEA - Eesti Väike - ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon meid kuldmärgiga.Meie asukoht


Kauplus Õmblusmasinate Abi
Tehnika 24
Tallinn

E - R 10.00 - 17.00
L. 10.00 - 14.00

Meile saab kirjutada See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
või helistada +372 501 0743

kaart
windows live messenger indir
limewire indir
casus telefon